Telesales

Quehenberger Express SK s. r. o.

Miesto práce
Kopčianska 65, Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj QX Express produktov na základe priameho telefonického oslovenia klienta
- vytváranie nových obchodných možností prostredníctvom písomného a telefonického kontaktu
- získavanie nových zákazníkov
- budovanie a udržiavanie už existujúcich obchodných vzťahov
- úzka komunikácia s ostatnými oddeleniami vrámci spoločnosti
- telefonická a emailová komunikácia s klientmi
- administratívne a operatívne úlohy ( fakturácia, objednávky, disponovanie, reklamácie)

- stabilné zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti v mladom a dynamickom kolektíve
- pravidelný mesačný príjem
- možnosť rozvoja a kariérneho rastu
- komplexné úvodné zaškolenie

Ak je pre Vás práca v našej spoločnosti výzvou, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis s fotkou na e-mailovú adresu: [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavenú dôveru a ochotu pre nás pracovať, ale prednostne budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené kritériá pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2-3 roky

Počet rokov praxe

2

- orientácia na zákazníka a dosahovanie výsledkov
- aktívna znalosť nemeckého jazyka výhodou
- výborné komunikačné zručnosti
- príjemný telefonický prejav
- kreatívnosť, schopnosť improvizácie
- veľmi dobrý písomný a verbálny prejav
- dynamická osobnosť
- skúsenosti na podobnej pracovnej pozícií výhodou
- analytické myslenie a odolnosť voči stresu

Quehenberger Express SK s.r.o. hat seine Wurzeln im Jahr 1987 als in einem kleinen Kellerbüro in Wien der erste Fahrradbotendienst Österreichs, entstand. In über 25 Jahren ist daraus ein erfolgreiches nationales und internationales Express-Logistiknetzwerk gewachsen.

Quehenberger Express SK s.r.o. betreibt eigene Stationen in allen Regionen Österreichs sowie in der Slowakei und Ungarn. Eine ist sicher auch in Ihrer Nähe. Wir sprechen die Sprache der Region und kennen die lokalen Gegebenheiten.

Seit Anfang 2013 ist Quehenberger Express SK s.r.o. Teil der AUGUSTIN QUEHENBERGER GROUP in Straßwalchen.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 797018  Megjelentetés dátuma: 3.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou