iOS Developer

QBSW, a.s.

Miesto práce
Prievozská 6, 821 09 Bratislava 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
platové ohodnotenie zodpovedajúce schopnostiam uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• analýza, dizajn, programovanie a testovanie mobilných aplikácií pre platformu iOS

• práca v dynamickom mladom kolektíve pri riešení implementácie rozsiahlych informačných systémov pre významné spoločnosti s použitím najmodernejších technológií a postupov
• absolvovanie školení v technológiách využívaných v spoločnosti
• úžasná pracovná príležitosť a možnosť získať praktické skúsenosti v etablovanom softvérovom dome
• Onboarding bonus vo výške 1000 € po skúšobnej dobe
• prepracovaný systém benefitov – športové aktivity, celofiremné akcie, možnosť jazykového vzdelávania a pod.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť objektovo orientovaných metodík vývoja informačných systémov
•znalosť programovacieho jazyka Swift a Objective C
• znalosť HTML, CSS, XML, SQL výhodou

V QBSW už 20 rokov vyvíjame kvalitné appky a inovatívne softvérové riešenia pre rôzne trhové segmenty. Tím Q-čka tvoria profesionáli, ktorí pracujú s tými najnovšími technológiami v štyroch slovenských mestách – Bratislave, Nitre, Žiline a Banskej Bystrici. Pozri si naše voľné pracovné pozície a pridaj sa k nám.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2728944  Megjelentetés dátuma: 8.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: platové ohodnotenie zodpovedajúce schopnostiam uchádzača