Šéf testovacieho tímu

QBSW, a.s.

Miesto práce
Bratislava, okres Žilina, Brno - město
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
platové ohodnotenie zodpovedajúce schopnostiam uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie testovacieho tímu
• rozdeľovanie práce jednotlivým zamestnancom oddelenia
• dohliadanie na priebeh prác v rámci oddelenia
• kontrolovanie kvality testerov
• navrhovanie riešenia špecifických problémov oddelenia
• kontroluje dodržiavanie pravidiel
• manuálne testovanie softvérových aplikácií na základe testovacích scenárov
• zaznamenávanie zistených chýb a kontrola ich odstránenia
• spolupráca s vedúcimi vývojových tímov a programátormi pri odstraňovaní chýb
• navrhovanie a spracovanie testovacích scenárov
• tvorba a spracovanie používateľskej dokumentácie

• práca v mladom dynamickom kolektíve
• absolvovanie školení v technológiách využívaných v spoločnosti

Prosíme zaslať štruktúrovaný životopis na emailovú adresu: [email protected], vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• výborná znalosť práce s aplikáciami balíka MS Office
• znalosť jazyka SQL
• skúsenosť s testovaním Web aplikácií výhodou
• znalosti z programovania (Java, Oracle)
• schopnosť rýchleho učenia sa
• logické myslenie
• spoľahlivosť, presnosť, vytrvalosť, flexibilita

V QBSW už 20 rokov vyvíjame kvalitné appky a inovatívne softvérové riešenia pre rôzne trhové segmenty. Tím Q-čka tvoria profesionáli, ktorí pracujú s tými najnovšími technológiami v štyroch slovenských mestách – Bratislave, Nitre, Žiline a Banskej Bystrici. Pozri si naše voľné pracovné pozície a pridaj sa k nám.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1274370  Megjelentetés dátuma: 1.1.2014  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: platové ohodnotenie zodpovedajúce schopnostiam uchádzača