Technik BOZP & PO

Pyroconsulta s.r.o.

Miesto práce
Pestovateľská 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie úloh v oblasti BOZP a ochrany pred požiarmi u zmluvného klienta
- vykonávanie dohľadu nad dodržiavaním BOZP a PO a odstraňovanie vzniknutých nedostatkov, vykonávanie preventívnych prehliadok
- vypracovanie potrebnej dokumentácie a vykonávanie pravidelných školení
- sledovanie všeobecne platných právnych a ostatných predpisov k problematike BOZP a PO

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme iba tým, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá a následne budú pozvaní na pracovný pohovor.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č.122/2013 o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Nutné :
- osvedčenie BT/ABT, osvedčenie technika PO
Výhodou :
- prax a orientácia v predpisoch na zaistenie BOZP a PO
- spôsobilosť ABT
- anglický jazyk výhodou

spoločnosť zaoberajúca sa požiarnou ochranou a BOZP

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2738890  Megjelentetés dátuma: 29.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou