Asistent/ka predaja

Puma Slovakia s.r.o.

Miesto práce
One Fashion Outlet, Voderady, okres Trnava
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
fix+bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného a zodpovedného človeka so záujmom o módu/šport a zákazníkov. Náplňou práce na danej pozícii bude:
- obsluha zákazníkov
- práca na pokladni
- dokladanie tovaru na prevádzke
- starostlivosť o prevádzku

- práca pre významnú medzinárodnú spoločnosť s možnosťou profesného rastu
- mesačné a ročné ohodnotenie formou motivačného bonusového systému a motivačných súťaží
- stravné lístky, pitný režim zdarma na pracovisku, zamestnanecké zľavy
- pracovná uniforma, prepracovaný systém školení

Za všetky CV s fotkou ďakujeme. Budeme sa snažiť vás čo najskôr kontaktovať a pozvať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- zodpovednosť
- príjemne vystupovanie
- skúsenosť s prácou v obchode výhodou
- znalosť anglického jazyka výhodou
- zaslanie CV s fotkou

PUMA is the global athletic brand that successfully fuses influences from sport, lifestyle and fashion. PUMA's unique industry perspective delivers the unexpected in sportlifestyle footwear, apparel and accessories, through technical innovation and revolutionary design. Established in Herzogenaurach, Germany in 1948, PUMA distributes products in over 80 countries.

PUMA continues to forge through new frontiers in its long and successful history. With double digit growth year-by-year, fashion-forward merchandise, proven, performance-enhancing technologies and detailed and effective marketing strategies PUMA continues to lead a worldwide brand, fusing sport, lifestyle and fashion.

Based on our overall growth strategy, we started a new branch office in Bratislava (January 2006), Slovakia and are seeking an ideal candidate for Office Manager position to join our team.

With a company culture centered on passion, openness, self-belief and entrepreneurship we look forward to reviewing your application.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2794240  Megjelentetés dátuma: 14.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: fix+bonusy