Marketing manager - exclusive employer - retail / fashion

Prušák Group s.r.o. (RECRUITMENT & HEADHUNTING IN REAL ESTATE & CONSTRUCTION CEE)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1800-2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mezinárodní společnost, působící ve velice atraktivní sféře maloobchodu, přijme vhodného MARKETINGOVÉHO MANAGERA / BRAND MANAGERA, který má zálibu v moderních značkách a pohybuje se ve světě maloobchodu - ideálně móda.
Naším klientem je velmi dynamická moderní a úspěšná společnost, která je dominantním subjektem v rámci evropského trhu. Hledáme šikovného pozitivně naladěného marketéra, který bude komunikovat k širokým masám v ČR napříč různými marketingovými kanály.

Jedná se o „hands on“ pozici pro člověka s dostatkem energie, nápady, inovativním myšlením, profesionálního vystupování i vzhledu. Cílem pozice je udržení a další akcelerace povědomí o značce.

Vaší pracovní náplní bude marketingová podpora velmi atraktivní značky. Jedná se o samostatnou pozici bez přímých podřízených. Zkušenosti s marketingovou komunikací a PR ze strany klienta či agentury jsou velmi vítány po dobu 4-10 let, stejně tak jako znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni. Profesionální vystupování a jiskra v oku patří rovněž mezi důležité předpoklady pro tuto pracovní pozici.

Náplň práce:
- Marketingová komunikace / návrhy strategií / participace s agenturami na exekuci
- Řízení a exekuce marketingových projektů
- Komunikace s externími agenturami (brief, koordinace, vyhodnocení)