Asistentka v advokátskej kancelárii

Prosman a Pavlovič advokátska kancelária, s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava, 82109, Bratislavský kraj
Termín nástupu
15.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

administratívna podpora právnikov (spisovanie jednoduchých právnych podaní, návrhov a žiadostí na súdy a iné orgány)
zabezpečenie plynulej prevádzky advokátskej kancelárie
spracovávanie hospodárskej korešpondencie a elektronickej pošty
evidencia a prerozdeľovanie došlej a odoslanej pošty
vedenie hotovostnej pokladne
komunikácia s klientami (preberanie telefónnych hovorov a ich vybavovanie, prijímanie a uvádzanie návštev), v prípade právnického vzdelania spracovávanie jednoduchých právnych podaní podľa pokynov advokáta

práca v renomovanej advokátskej kancelárii, mladý a dynamický kolektív, motivujúce platové ohodnotenie

Váš štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom a fotografiou zašlite prosím na e-mailovú adresu: [email protected]. Advokátska kancelária si vyhradzuje právo odpovedať iba vybraným uchádzačkám zaradeným do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

príjemné vystupovanie
samostatnosť, flexibilita, záujem neustále sa zlepšovať a rásť po odbornej stránke, zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť, loajalita a diskrétnosť sú samozrejmosťou, prax na podobnej pozícii výhodou

Obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá poradenstvom v oblasti colného práva a spotrebných daní, podpore klientov pri získavaní povolení, certifikátov, licencií, zjednodušení potrebných pri dovoze, vývoze tovaru a pri výrobe, obchodovaní a preprave predmetov spotrebných daní, podporou pri vybavovaní povolení, registrácií, certifikátov, licencií a zjednodušení....

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1544633  Megjelentetés dátuma: 1.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou