Account Manager

Promiseo s.r.o.

Miesto práce
Jesenského 25, Košice
Termín nástupu
15.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia a styk s novými klientmi, starostlivosť o už existujúcich klientov,
- plánovanie, organizovanie a vedenie jednotlivých pracovných stretnutí s klientmi,
- poskytovanie odborného poradenstva v oblasti online marketingu potenciálnym a existujúcim klientom,
- analyzovanie potrieb klienta a následné vytváranie cenových ponúk,
- participovanie pri tvorbe obchodných a marketingových stratégií a plánov spoločnosti,
- komunikácia a plánovanie úloh s ostatnými špecialistami v spoločnosti,
- pravidelné reportovanie dosiahnutých výsledkov,
- rozvíjanie a budovanie dobrých vzťahov s klientmi, zlepšovanie imidžu spoločnosti,
- udržiavanie pravidelného kontaktu s klientmi (mailového, telefonického, osobného).

- práca v mladom, dynamickom kolektíve
- práca v nadnárodných projektoch
- pracovné cesty v zahraničí
- teambuildingy
- stolný futbal, šípky a Xbox
-notebook aj na súkromné účely
- služobný mobil
- zamestnanecké zľavy ( fitness a wellness)
- odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách
- priestory v centre Košíc
- sme Google Partner a člen Košice IT Valley, tieto partnerstvá nám okrem iného ponúkajú aj mnoho vzdelávacích možností, školení, ktoré členovia nášho tímu radi využívajú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Project - Základy

- odolnosť voči stresu
- príjemné vystupovanie a komunikácia s ľuďmi
- výhodou je znalosť nemeckého/poľského/ruského alebo iného jazyka
- širšia znalosť v oblasti online marketingu alebo IT

Sme marketingová agentúra, ktorá realizuje predovšetkým digitálne kampane pre pestrú klientelu, medzi ktorú patria veľké medzinárodné spoločnosti, start-upy, začínajúce a fungujúce e-shopy, od ecommerce cez IT, turizmus až po neziskovky. Chceme pomáhať našim klientom uspieť v online svete a na to musíme mať tím, ktorý je schopný, keď treba, poriadne zamakať ale aj si prácu vedieť užiť. Ako jediný mimo Bratislavy sme člen Asociácie Digitálnych Marketingových Agentúr Slovenska, členom IT Valley Košice, už niekoľko rokov sme Premier Google Partner a získali sme za našu prácu niekoľko lokálnych aj medzinárodných ocenení.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2814590  Megjelentetés dátuma: 17.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou