Technik údržby automatizácie

Profession Human Resource Consulting s.r.o.

Trnava, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme technika pre novú výrobnú prevádzku v Trnave na 8 hodinový pracovný čas. Jeho úlohou bude:

-Sledovanie a vyhodnocovanie spoľahlivosti technológií, zariadení, zvyšovanie spoľahlivosti
-Asistencia operatívnej časti údržby v prípade závažných problémov
-Štandardizácia práce údržby s následným overením v teréne
-Zvyšovanie kompetencií operatívnej časti údržby
-Plánovanie a optimalizovanie preventívnej údržby
-Optimalizovanie výdavkov vynakladaných na údržbu zariadení
-Obnova zariadení alebo ich súčastí s cieľom zabrániť zostarnutiu zariadení
-Zabezpečovať inštaláciu nových zariadení - návrhu inštalácie
-Príprava zadávacích podmienok pre dodávateľa, komunikácia s nákupcom a výber dodávateľa
-Sledovanie a vyhodnocovanie jednotlivých fáz projektu, účasť pri testoch
-Prebierka zariadení po ukončení projektu, odovzdanie zariadení do správy výrobe
-V prípade menších projektov ich realizácia iba s internými zdrojmi (vo vlastných silách)

- Možnosti odborného rastu v nadnárodnej spoločnosti
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- 8 hodinový pracovný čas
- Nefinančné benefity nadnárodnej spoločnosti
- Ubytovanie (ubytovne, byty) s príspevkom
- Možnosť kariérneho rastu
- Ďalšie výhody plynúce z prostredia nadnárodnej spoločnosti

O priebehu a výsledku výberového konania budeme informovať každého záujemcu. Vaše žiadosti, motivačné listy a CV zasielajte prosím e mailom. V žiadosti o zamestnanie a v profesnom životopise uveďte prosím nasledujúci text:
Svojim podpisom dávam výslovný súhlas na spracovanie mojich osobných údajov spoločnosti Profession Human Resource Consulting s.r.o., IČO: 50 678 396 pre potreby sprostredkovania zamestnania, v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č. 428/2002 Z.z. Ochrana osobných údajov. Súhlasím s tým, aby spoločnosť Profession Human Resource Consulting s.r.o., poskytla moje osobné údaje, potrebné pre sprostredkovanie zamestnania svojim zmluvným partnerom, zamestnávateľom. Súhlas udeľujem na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobí v automobilovom priemysle v 160 krajinách a zamestnáva globálne viac ako 200 tisíc ľudí.  V roku 2015 spoločnosť investovala do výskumu a vývoja takmer 2 miliardy eur.
Pre koncern je prioritou spoločensky zodpovedné podnikanie a ochrana životného prostredia. Mimoriadne úsilie venuje vývoju vozidiel s nízkymi emisiami, ekologickému dizajnu a optimalizácii zásobovania, aby minimalizoval vplyv na životné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre nášho klienta hľadáme osobnosť s možnosťou odborného a kariérneho rastu v prostredí nadnárodnej spoločnosti:
- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- vyhláška 508 § 21 alebo 22 (samostatný elektrotechnik)
- Prax v oblasti údržby v priemyselnej výrobe, skúsenosti s priemyselnou automatizáciou (automaty SIEMENS, Schneider, Allen-Bradley)
- Výborná znalosť MS Office (Word, Excel, Power point)
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Schopnosť pracovať pod stresom a prispôsobiť sa meniacim podmienkam
- Schopnosť absorbovať veľké množstvo informácií a analytické myslenie.

Personálna agentúra pre stredný a vyšší manažment. Vyhľadávanie a výber pracovníkov pre oblasť výroby, financií, ekonomiky, bankovníctva, informatiky, obchodu, marketingu a sektoru služieb

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3146476  Megjelentetés dátuma: 31.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou