Sales Trainee - Junior Key Account Manager

Procter&Gamble, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš Trainee program Ti poskytuje jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou našej best-in-class Sales organizácie na 6-12 mesiacov a po jeho úspešnom absolvovaní nastúpiť na manažérsku pozíciu ako Junior Key Account manager.

Od prvého dňa budeš spoluzodpovedný za budovanie P&G businessu. Dozvieš sa ako rozvíjať, vyjednávať a exekuovať obchodné a marketingové stratégie založené na hĺbkovej analýze zákazníka, obchodu a trhu. Budeš mať príležitosť spolupracovať s niekoľkými oddeleniami ako je logistika, marketing a financie.

Traineeship bude výzvou od prvého dňa a skúsenosti, ktoré u nás získaš, Ti pomôžu naštartovať osobnostný a profesionálny rozvoj , čo Ti za predpokladu úspešného absolvovania programu umožní dlhodobo uspieť v P&G.

Čo Ti ponúkame:
• Praktické skúsenosti v oblasti FMCG v medzinárodnom prostredí
• Individuálny tréningový plán, mentorom Ti bude skúsený manažér
• Možnosť pokračovať plynule v rozbehnutej kariére po ukončení programu a tak naštartovať svoju kariéru
• „Challenging job“ v dynamickej a mladej organizácii, zodpovednosť od prvého dňa
• Budeme Ťa podporovať v prijímaní rozhodnutí či podstupovaní rizika
• Tvojimi pracovnými nástrojmi bude notebook, iPhone, či firemné auto
• Atraktívny balík kompenzácií a benefitov (okrem mesačnej mzdy široká škála benefitov, napr. príspevok na fitko, dovolenka nad rámec zákona, ovocné dni, masáže, celofiremné teambuildingy)
• Možnosť zamestnania aj na čiastočný úväzok

Ak Ťa naša ponuka zaujala, prihlás sa na tomto odkaze a urob prvý krok smerom k Tvojej budúcnosti v najväčšej FMCG spoločnosti na svete:

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Teba očakávame:
• Si študent/ka 4. alebo 5. ročníka VŠ, alebo absolvent/ka maximálne do 1 roka po ukončení štúdia
• Máš záujem o FMCG a oblasť Sales/Key Account Management
• Máš chuť sa vzdelávať, kariérne rásť a napredovať v rámci spoločnosti
• Rád/a prijímaš výzvy a vieš sa vysporiadať so zmenami, prioritizovanie v práci je pre Teba samozrejmosťou
• Si iniciatívny/a, hľadáš nové riešenia a si schopný /á myslieť o krok vpred
• Si aktívny/a vodič/ka a nebudeš sa báť jazdiť s firemným autom
• Komunikácia v Anglickom jazyku nie je pre Teba problém (absolvuješ školenia, ktoré sú v angličtine, budeš komunikovať s kolegami, ktorí slovensky/česky nehovoria, atď.)
• Si ochotný/á sa presťahovať do Bratislavy, kde sídli naša spoločnosť

Procter & Gamble je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca vo viac ako 80 krajinách sveta, zaoberajúca sa výrobou a predajom značiek ako Ariel®, Lenor®, Gillette®, Pampers®, Pantene®, Jar®, Always®, Head&Shoulders®, Aussie®, Old Spice®, Oral-B®, ale aj Nasivin®, Femibion®, Vigantolvit®, Neurobion®, či ZzzQuil®.

Zisti o nás viac na: https://www.welcometothejungle.com/sk/companies/procter-gamble

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1533733  Megjelentetés dátuma: 20.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 350 EUR/mesiac