Brigáda v potravinách - dlhodobá (Pomocný pracovník)

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
07.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
3,15 €/hodina brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a zručných brigádnikov M/Ž bez obedzenia veku do prevádzok potravín v rámci Bratislavy :
- práprava bagiet, obložených žemlí, pečiva a sladkého pečiva pre ranný predaj
- kontrola a dokladanie tovaru v predajni
- pomoc pri udržiavaní čistoty na predajni - zametenie a umytie podlahy
- jednoduché pomocné práce na predajni
- nejedná sa o prácu predavača, prácu na reg. pokladni, ani o prácu s hotovosťou
- práca prevažne v ranných hodinách od 5:30 alebo od 7:00 - dĺžka podľa dohody a potreby
- dlhodobá možnosť privyrobenia si
Nutný POTRAVINÁRSKY PREUKAZ !!!

Možnosť pracovnej doby dohodou podľa Vašich možností u niektorých prevádzok.

Informácie o výberovom konaní

nástup možný IHNEĎ

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Sieť obchodov s potravinami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovití kandidáti, muži aj ženy bez obmedzenia veku, ktorí radi pracujú s ľuďmi a pre ľudí. Zmysel pre detail a čistotu.

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2759161  Megjelentetés dátuma: 5.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,15 €/hodina brutto