Brigádnik pri nákladke vozidiel

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Automobilová, Zavar
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.4,5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha rampy pred a po nakládke vozidiel
- ukladanie klinov z vozňov do paliet
- kontrolovanie čistoty vozňa
- odstraňovanie starých nálepiek z vozňov
- v zimnom období čistenie prechodov
- čistenie okolia rámp a poriadok na manipulačných rampách
- pracovný čas premenlivý, väčšinou: 06-14 a 14-22h
- z dôvodu fyzickej náročnosti práce vhodnejšia pre mužov !
- bez dopravy a ubytovania.
- pred nástupom je nutné absolvovať školenie bezpečnosti v danej firme.

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Proact People Slovensko, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Logistika, údržba budov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2395158  Megjelentetés dátuma: 11.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,5 EUR/hod.4,5