Ruby on Rails Developer

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spolupráca na analýze požiadaviek zákazníka
• Programovanie v Ruby on Rails (Capistrano, Mongrel, Lucene a Hadoop )
developer IDE: NetBeans, JavaEE: EJB, clustering, WebServices; JPA, Hibernate; JSF, Seam, JSP
JavaEE application servers: GlassFish, JBoss, Oracle AS, Geronimo
web: HTML, CSS, JavaScript, GWT, Ajax, PHP
XML: XML, XSLT, XSL-FO
DB: SQL, PL/SQL
OS Linux

Iné výhody

- zázemie poprednej stabilnej spoločnosti
- výborná firemná kultúra
- motivujúce finančné ohodnotenie
- zaujímavý bonusový systém
- podpora v oblasti vzdelávania
- možnosť pracovať na živnosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť poskytujúca komplexné IT riešenia pre klientov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požadovaná prax

2

• VŠ so zameraním na IT, výhodou je FEI, STU alebo MFF UK
• Znalosti programovania v Ruby on Rails, JAVA , Java SE, Java EE, poznať Lucene a Hadoop výhodou
• Znalosť práce s relačnými databázami a SQL
• AS Apache - SOLR, OS Linux
• Projektová skúsenosť podmienkou (aspoň jeden projekt mimo školského prostredia)
• Znalosť relačnej databázy Oracle a PL/SQL výhodou
• Komunikatívna znalosť anglického jazyka
• Silná motivácia učiť sa nové IT technológie
• Tímovosť, flexibilita, proaktívny prístup k zvereným úlohám

Pro HR, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť špecializujúca sa na oblasť služieb recruiting & selection, executive search a HR consulting. Svojim klientom poskytujeme individuálny prístup k riešeniu otázky zabezpečenia kvalifikovaných zamestnancov. Pro HR realizuje vyhľadávanie a výber kandidátov aktívnym a priamym spôsobom prostredníctvom služieb recruiting & selection a executive search.

Konzultanti spoločnosti permanentne mapujú trh, poznajú aký typ zamestnancov sa nachádza v spoločnostiach s podobným zameraním klienta, príp. konkrétne vhodné pozície s ich náplňou a zodpovednosťami v iných spoločnostiach. Na základe ich znalosti je možné priamo osloviť potenciálne vhodného kandidáta s požadovaným súborom znalostí a skúsenosti.

Spoločnosť Pro HR, s.r.o. sa v oblasti vyhladávania a výberu kandidátov špecializuje na cieľovú skupinu:
1. nižší, stredný, vyšší manažment
2. špecializované pozície – financie, predaj & marketing, logistika & nákup, procesy a kvalita, project management & stratégia + support, CRM
3. IT/telco technické pozície, Help Desk pozície (IT a telco špecialisti, programátori, analytici, SW architekti, projektoví manažéri, atď.)
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/4810/4232/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali C.V. na e-mail: [email protected], spolu so súhlasom s uchovaním osobných údajov v spoločnosti Pro HR v tomto znení:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Pro HR, s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 28 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti Pro HR, s.r.o.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anna Tkáčová
Tel.: +421911247080
E-mail: poslať životopis
ID: 2794543  Megjelentetés dátuma: 10.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou