Bankový poradca pre Prievidzu

Privatbanka, a.s.

Miesto práce
Privatbanka a.s., ul. Gustáva Švéniho 10/A, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fix + motivujúca variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktívna ponuka a predaj bankových produktov retailovej klientele
  • aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • budovanie stabilného portfólia klientov
  • priama účasť na rokovaniach s klientom
  • otváranie účtov v bankovom systéme a ich administrácia
  • informačná, konzultačná a poradenská činnosť

  • otvorená komunikácia
  • priestor pre tvorivú a samostatnú sebarealizáciu
  • možnosť osobného rastu a rozvoja
  • zaškolenie nových zamestnancov a ich pravidelná ďalšia odborná
príprava
  • motivujúci systém odmeňovania

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem, odpovedať budeme iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

  • vynikajúce predajné zručnosti a schopnosť vyjednávať
  • výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
  • prax vo finančnom sektore a bankovníctve výhodou
  • všeobecný rozhľad v bankovom prostredí výhodou
  • prehľad trhu a cieľových skupín
  • flexibilita, pohotovosť
  • tvorivosť
  • zodpovedný prístup
  • schopnosť sebamotivácie

Sme banka, ktorá sa špecializuje na poskytovanie služieb privátneho bankovníctva. Naším poslaním je byť dlhodobým a zodpovedným partnerom pri zveľaďovaní finančného majetku našich klientov. Prostredníctvom tímu skúsených privátnych bankárov klientom ponúkame komplexnú starostlivosť a individuálny prístup pri správe ich voľných finančných prostriedkov, s cieľom zabezpečiť ich dynamický rast pri akceptovateľnej miere rizika.

Srdcom našej banky sú a vždy budú výnimoční ľudia – naši klienti a naši zamestnanci. Prioritou Privatbanky, a. s., je vytvárať zamestnancom priaznivé podmienky pre ich každodennú prácu a odborný rast. Pri výbere nových zamestnancov kladieme dôraz jednak na ich kvalifikáciu a profesionálnu úroveň, ako aj ich potenciál a chuť posúvať sa vpred.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dagmar Zmeková
E-mail: poslať životopis
ID: 2932774  Megjelentetés dátuma: 16.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: fix + motivujúca variabilná zložka