Bankový poradca pre región Trnava, Nitra a Dunajská Streda

Privatbanka, a.s.

Miesto práce
Privatbanka, a.s., Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fix + motivujúca variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ponuka a predaj bankových produktov retailovej klientele
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- budovanie stabilného portfólia klientov
- priama účasť na rokovaniach s klientom
- otváranie účtov v bankovom systéme a ich administrácia
- informačná, konzultačná a poradenská činnosť

- otvorená komunikácia
- priestor pre tvorivú a samostatnú sebarealizáciu
- možnosť osobného rastu a rozvoja
- zaškolenie nových zamestnancov a ich pravidelná ďalšia odborná
príprava
- motivujúci systém odmeňovania

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem, odpovedať budeme iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predajné zručnosti a schopnosť vyjednávať
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- prax vo finančnom sektore a bankovníctve výhodou
- všeobecný rozhľad v bankovom prostredí výhodou
- prehľad trhu a cieľových skupín
- flexibilita, pohotovosť
- tvorivosť
- zodpovedný prístup
- schopnosť sebamotivácie

Privatbanka, a.s. je synonymum pojmu PRIVÁTNE BANKOVNÍCTVO. Sme a naďalej chceme byť bankou s najdynamickejšie rastúcim privátnym bankovníctvom na trhoch, kde pôsobíme. Úspešne udávame trendy v tejto oblasti a radíme sa k lídrom na slovenskom finančnom trhu. Paralelne so službami privátneho bankovníctva rozvíjame naše KORPORÁTNE BANKOVNÍCTVO. Svojim klientom poskytujeme špecializované finančné a investičné služby, ktoré odrážajú ich nároky a zohľadňujú predstavy o zhodnocovaní ich aktív.

Srdcom našej banky sú a vždy budú výnimoční ľudia – jednak klienti, a samozrejme zamestnanci, vďaka ktorým je Privatbanka symbolom individuálneho prístupu v bankovníctve. Naším cieľom je preto vytvárať zamestnancom priaznivé podmienky pre ich kontinuálny odborný aj kariérny rast. Pri výbere nových zamestnancov kladieme veľký dôraz nielen na vysokú odbornú kvalifikáciu a profesionálnu úroveň, ale aj na potenciál posúvať sa vpred. Tento potenciál vnímame ako nevyhnutný katalyzátor nášho výkonu na ceste za dôverou klientov a k ekonomickým úspechom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2741407  Megjelentetés dátuma: 28.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: fix + motivujúca variabilná zložka