Investičný manažér

Miesto práce
Bratislava, okres Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý je pozitívny, proaktívny, proklientsky orientovaný a hlavne spoľahlivý, zodpovedný, samostatný a ústretový.
Kľúčovou rolou Špecialistu pre výstavbu a servis pobočiek bude podpora banky v jej strategickom rozvoji a raste a zabezpečenie servisných prác na jednotlivých objektoch banky.

Ďalej budete zodpovedať za:

  • vykonávanie technického dozoru investora
  • príprava podmienok pre výber zhotoviteľa
  • koordinácia projektovej a realizačnej fázy výstavby pracovísk
  • koordinácia postupu prác podľa časových harmonogramov výstavby
  • organizácia kontrolných dní na stavbe
  • sledovanie ekonomickej investičnej nákladovosti a správnosti fakturácie
  • servis pobočkovej siete (budovy a technológia)

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
  • Sebarealizáciu zmysluplnou prácou, ktorá ľudí baví
  • Priestor pre profesionálny rast v oblasti bankovníctva
  • Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo priamou odpoveďou na [email protected].

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • odborná spôsobilosť vo výstavbe
  • skúsenosť s výstavbou bankových objektov výhodou
  • zameranie na efektívne vyriešenie problémov
  • schopnosť implementovať zmeny v procesoch
  • vyjednávacie a argumentačné zručnosti
  • technické a analytické myslenie
  • zameranie na výsledky so zmyslom pre detail
  • časová flexibilita a ochota cestovať

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 2817638  Megjelentetés dátuma: 20.3.2017