Rušňovodič

Priemyselný park Štúrovo, a.s.

Miesto práce
Štúrovo
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na jednu zmenu na vlastnej železničnej vlečke spoločnosti.

Spoločnosť Priemyselný park Štúrovo, a.s. ako majiteľa prevádzkovateľ vlečky PP Štúrovo príjme do pracovného pomeru záujemcu na pozíciu: rušňovodič. Uvítame aj dôchodcov s platným oprávnením.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Podmienkou prijatia je platné oprávnenie na výkon danej profesie!!

Hlavným zámerom spoločnosti je zabezpečenie fungovania priemyselnej zóny formou priemyselného parku.
Spoločnosť Priemyselný park Štúrovo, a.s. zabezpečuje nákup a distribúciu elektriny, zemného plynu, technologickej a pitnej vody, udržiavanie infraštruktúry
prenájom kancelárskych, výrobných a logistických priestorov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3156785  Megjelentetés dátuma: 5.1.2021  Alapbér (bruttó): 10 EUR/hod.