Obchodník Superman/Superžena

PreSpanok s. r. o.

Avion Shopping Park Bratislava, Ivanská cesta 16, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2016
Ponúkaný plat (brutto) Fixná zložka: od 600€ Pohyblivá zložka: od 200€ do 2500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Priama komunikácia so zákazníkom
• Poskytovanie odborného poradenstva experta pre zdravý spánok
• Predajný a popredajný servis pre zákazníka
• Časová flexibilita

• Možnosť kariérneho rastu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti – správnych ľudí na správnych miestach nikdy nie je dosť.
• Nadštandartné platové ohodnotenie závislé iba od Vás – plat ma fixnú a pohyblivú zložku – firma pravidelne vyhlasuje súťaže, mesačné money-makery, odmeňované rebríčky a poskytuje dostatočný priestor na modelovanie si slušného prijmu
• Kvalitné a regulérne vzdelávanie v rámci spoločnosti – pravidelné mesačné školenia pre zlepšenie technických informácii a obchodných zručností.

Po zaslaní Vášho životopisu budeme vybraných uchádzačov kontaktovať telefonicky ohľadom pozvania na osobný pohovor.
Životopis Vás poprosíme zasielať aj s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

• Práca s programami MS Word, Excel a Outlook podmienkou ( mierne pokročilý )
• Predajná a obchodná prax - vítaná
• Komunikačné schopnosti
• Nehľadáme „predavača“, ale pracovitého, čestného a iniciatívneho človeka, z ktorého vychováme profesionálneho obchodníka v oblasti spánku

Sme spoločnosť, pôsobiaca na trhu zdravého spánku od roku 1991. Máme 106 kamenných predajní PreSpánok v piatich štátech a chystáme sa vstúpiť na šiesty trh . Expandujeme, a do 5 rokov máme v pláne rozšíriť tento počet na 500. Našou filozofiou je zákazníkom nielen predať. Od profesionálneho poradenstva v oblasti spánku ponúkame služby až po dovoz tovaru domov vrátane montáže. Veríme, že kultúra zdravého spánku je na Slovenku pozadu, a to je niečo, čo chceme zmeniť!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2698422  Megjelentetés dátuma: 17.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Ponúkaný plat (brutto) Fixná zložka: od 600€ Pohyblivá zložka: od 200€ do 2500€