Vedúci ekonomického útvaru

Prešovská univerzita v Prešove

Miesto práce
Ul. 17. novembra 15, Prešovský kraj, okres Prešov
Termín nástupu
dohodou
v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zodpovednosť za koordináciu a organizáciu práce útvaru, zodpovednosť za komplexne vedenie učtovníctva, vypracúvanie finančných analýz, hodnotenie výkonnosti organizácie, príprava rozpočtov, spolupráca na tvorbe vnútornej koncepcie finančnej politiky

pružná pracovná doba, pracovná zdravotná služba, rekreácia, bazén, DDP,

Prihlášky do výberového konania vrátane profesijného životopisu, overených dokladov o nadobudnutom vzdelaní a výpisu z registra trestov (nie staršieho ako 3 mesiace), zasielajte v obálke s výrazným označením „Výberové konanie EU, neotvárať“ do 31.12.2016 na adresu:
Rektorát
Útvar ľudských zdrojov
ul. 17. novembra č. 15
080 01 Prešov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

riadiaca prax min. 5 rokov v príslušnom odbore,
znalosť všeobecne platných predpisov v oblasti verejnej správy a v oblasti ekonomiky a financií vo verejnej správe,
schopnosť vysokého pracovného nasadenia,
občianska a morálna bezúhonnosť,
znalosť cudzieho jazyka príp. softvéru SAP výhodou

Univerzitná verejná vysoká škola, ktorá je súčasťou európskeho priestoru vysokoškolského vzdelávania a spoločného európskeho výskumného priestoru. Poskytuje vzdelávanie v akreditovaných študijných programoch všetkých troch stupňov, ako aj ďalšie vzdelávanie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2827466  Megjelentetés dátuma: 30.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov