Práca na zbernom dvore - nepracujte za nudným pásom vo výrobe keď nemusíte! - Víkendy sú voľné! ( Pomocný pracovník )

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Poprad
od 800 Eur + preplácané nadčasy + 4 EUR stravné lístky + 13. a 14.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už ste unavení z výrobných hál? Nechce sa Vám pracovať za pásom?
Prídite pracovať k nám vonku - na zberný dvor.
Práca nie je ťažká a je dobre a férovo zaplatená.
Vieme Vám ponúknuť aj bezplatné ubytovanie.
Je možné si u nás urobiť neskôr urobiť aj preukaz na VZV a zamestnať sa neskôr na tejto pozícii.
Dávame aj stravné lístky v hodnote 4,00 Eur, ktoré sú plne preplatené!

Máme 3 nové miesta na pozíciu Manipulačný pracovník na zberný dvor na našu pobočku v Poprade.

Náplň práce:
- manuálna práca pri lise,
- práca na zbernom dvore,
- vykládky, prevzatia a uskladnenia šrotu v rámci prevádzky šrotoviska,
- práca je väčšinou vonku (odev a obuv zabezpečujeme).

- dlhodobá spolupráca,
- 13. a 14. plat,
- stravné lístky v hodnote 4 Eur (nič nedoplácate, celý lístok platí firma),
- je možný príspevok na dochádzku za prácou nad 30 km (50-100 Eur),
- práca pre veľkú nadnárodnú nemeckú spoločnosť,
- 2 dni platenej dovolenky v roku naviac!,
- ochranné pracovne oblečenie (topánky, bunda, tričká atď.),
- hlavý pracovný pomer = všetko vyplácané na výplatnej páske,
- možnosť nadčasov, ktoré sú 100% preplácané.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis na email: [email protected]
alebo ak nemáte ako zaslať životopis - zavolajte na t.č. 0948/908 777.

Za Váš záujem vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naš klient je úspešná a rýchlo expandujúca spoločnosť v oblasti recyklácie a obchodu so železným odpadom a farebnými kovmi.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť,
- ochota pracovať vonku - pracovné oblečenie a topánky - zabezpečíme,
- fyzická zdatnosť.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3050964  Megjelentetés dátuma: 28.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800 Eur + preplácané nadčasy + 4 EUR stravné lístky + 13. a 14.plat