Koordinátor v kamiónovej preprave aj bez skúseností - srbský a ruský jazyk

PRAMA s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj
Termín nástupu
ihneď/dohodou
veľmi dobré ohodnotenie - závisí od Vašich jazykových znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme osobu na dynamickú a pestrú pracovnú pozíciu kde pomáhať a koordinovať Vodičov, ktorí pochádzajú zo Srbskej Republiky a rusky hovoriacich krajín.

Zamestnávame Vodičov, ktorým chcem uľahčiť ich pôsobenie vo firme Koordinátorom, ktorí bude úzko spolupracovať s dispečermi pri riešení práce Vodičov ako aj pomáhať im vďaka jazykovým znalostiam aj v akýchkoľvek iných situáciách pri adaptácii na Slovensku.

Hľadáme človeka, ktorý dokáže komunikovať v srbskom, ruskom a slovenskom jazyku.

Pobočky máme v Prešovskom, Bratislavskom a Banskobystrickom kraji čiže náš nový kolega bude sedieť v jednej z našich pobočiek podľa jeho preferencií.

Jedná sa o novovytvorenú pracovnú pozíciu.
Vodičov stále priberáme a preto je tu v prípade Vášho záujmu priestor do budúcnosti aj na kariérny rast na manažérsku pozíciu kde by ste viedli celý tím Koordinátorov.

Náplň práce:
- zodpovednosť za výmenu vodičov v zahraničí,
- telefonická a osobná komunikácia s vodičmi ukrajinského/ruského či srbského pôvodu pôvodu a následné riešenie prípadných problémov,
- pravidelná komunikácia s inými oddeleniami spoločnosti v slovenskom jazyku,
- zabezpečenie úpravy a doplnenia chýbajúcich údajov v databáze,
- spravovanie dokumentácie a príprava dokumentov na archiváciu,
- disponovanie vozidiel,
- vyhodnocovanie alternatívnych riešení a úloh z hľadiska efektívnosti,
- komunikácia s klientmi spoločnosti (len príležitostne, záleží od Vašich jazykových znalostí).

- práca pre veľkú a stabilnú spoločnosť s dlhoročným skúsenosťami na trhu,
- zázemie stabilnej spoločnosti,
- zodpovedná a pestrá práca,
- dlhodobé uplatnenie,
- perspektíva kariérneho rastu,
- možnosť sebarealizácie, vzdelávania,
- dobré finančné ohodnotenie, ktoré rastie priamo úmerne s Vašimi výsledkami a rokmi pôsobenia vo firme,
- podpora Vami zvoleného jazykového vzdelávania (na výber máte rôzne jazyk - anglický, nemecký, francúzsky atď.).

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Vašu žiadosť na email: [email protected].
Budeme radi ak nám zašlete svoju žiadosť čím skôr nakoľko v najbližších troch týždňoch organizujeme aj pracovné pohovory.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na
t.č. 0948 / 908 777.

Za Vaše žiadosti Vám vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je silná obchodno-logistická spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami a cenným know-how.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Srbský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť srbského a ruského a slovenského jazyka - všetky na komunikatívnej úrovni je podmienkou!!!,
- znalosť ďalších jazykov je len výhodou a bude zohľadnená pri ďalšom kariérnom raste v budúcnosti,
- záujem o prácu s ľuďmi, výborné komunikačné zručnosti, empatia,
- schopnosť pracovať pod stresom,
- výborný Time Management,
- zodpovednosť,
- časová flexibilita (je potrebné v prípade krízových situácií zvihnúť telefón vodičom aj po pracovnej dobe).

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2826317  Megjelentetés dátuma: 24.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: veľmi dobré ohodnotenie - závisí od Vašich jazykových znalostí