SOTP - nákupca

PPS Group a.s.

Miesto práce
Tajovského 7, okres Detva
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za:
• zabezpečenie plynulého chodu útvaru nákupu výrobných kooperácií
• spracovanie interných požiadaviek pre účely cenových kalkulácií, pre zabezpečenie plánovanej kooperácie
• spracovanie požiadaviek vyplývajúcich z outsourcingu
• vyhľadávanie nových dodávateľov výrobných kooperácií
• komunikáciu s existujúcimi dodávateľmi
• spracovanie dopytov, vyhodnotenie záujemcov, rokovanie o cene, vystavenie objednávky v systéme QAD na vzorky, za zabezpečenie vzoriek do firmy
• zabezpečenie nahratia nových artiklov do systému QAD po schválení vzoriek úsekom kvality a odovzdanie príslušnému nákupcovi pre sériový nákup
• riešenie reklamácií a technických zmien

možnosť ubytovania

V prípade záujmu o pracovné miesto zasielajte profesijný životopis do 26.3.2017. Kontaktovať budeme len tých záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čítanie technických výkresov - nevyhnutnosť
Komunikatívnosť
Organizačné schopnosti

Spoločnosť so 70 ročnou tradíciou v strojárenskej výrobe sa v súčasnosti zameriava na výrobu stredne veľkých a stredne ťažkých zváraných konštrukcií pre celosvetovo známych zákazníkov. Portfólio tvoria prevažne rámy, výložníky, ramená pre stroje a zariadenia používané v banskom, stavebnom, drevospracujúcom priemysle, logistike a preprave. Spoločnosť je technologicky vybavená tak, že dokáže zákazníkovi poskytnúť komplexné služby od operácií delenia materiálu až po finálne operácie lakovania a montáže.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2975612  Megjelentetés dátuma: 15.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou