Koordinátor logistiky

Považský cukor a.s.

Cukrovarská 311/9, 914 11 Trenčianska Teplá, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie expedície z miest expedície v rámci SR
- riadenie činností súvisiacich s externými skladmi
- aktívne riadenie spolupráce s poskytovateľmi skladov a logistických služieb
- objednávanie prepravy a administratívne úkony súvisiace s pohybmi zásob na ex. skladoch
- fyzické inventúry na externých skladoch v rámci SR
- pravidelná mesačná kontrola stavu zásob na externých skladoch rámci SR

- práca pre nadnárodnú spoločnosť
- balík zamestnaneckých benefitov - 13. plat, dôchodkové sporenie 3% a ďalšie výhody z Podnikovej kolektívnej zmluvy

- Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť v oblasti logistického plnenia/plánovania podmienkou
- skúsenosť s prácou v SAP, BW, Progsmart, BOPC, SAP MD výhodou
- tímový hráč
- dobré analytické vlastnosti
- flexibilný, komunikatívny, otvorený novým nápadom

Považský Cukor a.s. je členom skupiny The Nordzucker Group, ktorá je v Európe druhým najväčším výrobcom cukru. Našich 3 200 talentovaných kolegov sa venuje vývoju a výrobe viac ako 250 rôznych produktov pre spotrebiteľov z celej Európy.
Úzko spolupracujeme s našimi klientmi z potravinárskeho priemyslu a podieľame sa na mnohých inováciách produktov i odborných expertízach.
Naším cieľom je environmentálna, sociálna a finančná udržateľnosť. Chceme byť atraktívnym zamestnávateľom, silným obchodným partnerom a prínosom pre miestnu komunitu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2771464  Megjelentetés dátuma: 18.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou