Samostatný predavač/pokladník , v hrubom až 800,- Eur

Potraviny MALINA

Miesto práce
Ružinov, Staré mesto, Petržalka, Dúbravka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
31.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
do 800- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná práca v príjemnom prostredí útulných predajničiek čerstvých potravín
- možnosť výberu miesta práce - 14 predajní vrámci Bratislavy
- perspektívne a stabilné zamestnanie v neustále rastúcej spoločnosti
- motivačný systém už od prvého mesiaca
- individuálny prístup manažmentu
- flexibilný pracovný čas po dohode s manažérom predajne
- vysoká pravdepodobnosť kariérneho rastu a osobnej realizácie

- možnosť výberu pracovneho miesta v blízkosti bydliska (sieť 14 predajní)
-možnosť pracovať aj ako brigadnik/študent (prispôsobime sa rozvrhu)
- motivujúce ohodnotenie až do výšky 800,- EUR v hrubom s príplatkami a variabilnou zložkou
- variabilná zložka/mesačne
- 30,- Eur v čistom bonus po skúšobnej dobe
- 100,-Eur v čistom za nového kolegu
- káva na zmenu zdarma!
- mzda vyplácaná načas
- preplácané nadčasy!!!
- stravné lístky v hodnote 3,50 Eur
- preplácané kvalitné zaškolenie
- osobný prístup zo strany vedenia
- pracovné oblečenie

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Staňte sa členom rozrastajúcej sa rodiny potravín Malina! Sme sieť moderných útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní k zákazníkom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2723536  Megjelentetés dátuma: 9.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: do 800- EUR