Business analytik/ konzultant

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
plný úväzok
Náplň práce

Fascinuje Vás, ako IT mení tvár biznisu? Chcete sa zúčastňovať na tejto premene? Dokážete sa aplikáciám, s ktorými pracujete, pozrieť "na zúbky"? Rada/ rád diskutujete s užívateľmi o tom, čo potrebujú a viete to "preložiť" do IT jazyka?
Ak máte analytické schopnosti a odpovedali ste minimálne 2x "áno", neváhajte a pošlite nám Vaše CV.

Hľadáme business analytika/ konzultanta a možno ste to práve Vy. Náplňou Vašej práce bude zabezpečovať:
  • komunikáciu s biznis užívateľmi o ich rozvojových zámeroch a prípravu návrhov ich realizácie v IS banky
  • analýzu a spracovávanie biznis požiadaviek na nové funkcie alebo na zlepšenie existujúcich
  • vypracovávanie zadaní pre dodávateľa IS na základe biznis požiadaviek a schválenej architektúry
  • komunikáciu s dodávateľom IS pri implementácii upgradu IS
  • podporu pri testovaní upgradu IS
  • riešenie prevádzkových problémov IS (analýza a riešenie chýb z produkcie)
  • konfiguráciu zmien IS v testovacom a produkčnom prostredí
  • udržiavanie analytickej dokumentácie k IS
  • znalosť finančnej problematiky v oblasti platobných kariet alebo oblasti spotrebných úverov výhodou
  • skúsenosť s koordináciou či vedením tímu výhodou

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: River Park, Dvořákovo nábrežie 4
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • analytické schopnosti, štrukturované myslenie
  • komunikačné a organizačné zručnosti, schopnosť argumentovať a vyjednávať
  • samostatnosť v riešení situácií
  • schopnosť identifikácie problému a schopnosť navrhovať riešenia

Odborné a kvalifikačné predpoklady

  • prax v oblasti bankovníctva výhodou
  • skúsenosti s modelovaním biznis procesov
  • práca s databázami
  • vysokoškolské vzdelanie I., II. stupeň
  • vhodné pre absolventov

Iné výhody

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • výhodné čerpanie bankových produktov
  • koncoročné odmeny
  • dovolenka navyše
  • príspevok na dovolenku
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov

Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Po tomto termíne považujte pracovnú pozíciu za uzatvorenú.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka

ODPOVEDAŤ