Senior PHP Developer/ka

Positive s.r.o.

Miesto práce
Škultétyho 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Urči ďalšie smerovanie najpoužívanejšej online poistnej Kalkulačky na Slovensku a staň sa tak 11-tym členom programátorského tímu Positive.

Hľadáme skúseného kolegu či kolegyňu, ktorý sa okamžite dokáže zapojiť do výrobného procesu a plnohodnotne zastrešovať časť agendy na projekte www.kalkulackaonline.sk

Z čoho bude pozostávať tvoja pracovná náplň?
- Návrh a implementácia modulov a zapracovanie nových funkcionalít do softvérových
riešení vytvorených vo firemnom frameworku.
- Podpora a servis každodenného chodu projektu.
- Vytváranie a správa databáz.
- Práca s verziovacím systémom SVN.
- Programovanie vlastnej funkcionality s využitím PHP, JavaScript, AJAX.
- Programovanie poistných produktov.
- Zapracovanie WebService poisťovní.
- Práca s databázami MySQL, Maria DB.
- Programovanie SOAP rozhrania na prepojenie s inými systémami.

Čo teda očakávame?
- Hľadáme senior PHP programátora/ku, pokojne aj absolventov, ktorí sa popri škole
venovali pokročilejším projektom.
- Vzdelanie v odbore informačných technológií alebo v odbore technického zamerania.
- Počítačové znalosti PHP, MySQL, JavaScript, HTML, CSS na pokročilej úrovni.
- Schopnosť pracovať v tíme.
- Znalosť OOP, design patterns.
- Znalosť knižnice jQuery.
- Záujem o nové informácie a ochotu neustále zdokonaľovať svoje vedomosti.
- Analytické myslenie a schopnosť rýchlo vstrebávať nové informácie.

- Možnosť práce na TPP alebo na živnosť.
- Flexibilný pracovný čas.
- Výkonnostné odmeny, ktorých výška je závislá iba na tvojom výkone.
- Práca v inšpiratívnom kolektíve.
- Športový program Multisport, vďaka ktorému môžeš za zvýhodnených podmienok
navštevovať slovenské športoviská.
- Profesijný a platový rast je u nás samozrejmosťou.
- Vzdelávanie v podobe interných a externých školení.
- Office máme situovaný na Trnavskom mýte blízko centru mesta.
- Teambuildingy, spoločné akcie a posedenia na odreagovanie.
- Zamestnanecký program zdravotnej starostlivosti VIP Union www.vipunion.sk
- Otvorená a rodinná atmosféra v kancelárii.
- Občerstvenie na pracovisku.

Máš záujem o prácu na pozícii: PHP Developer poistných agregátorov?
Na [email protected] pošli email s predmetom Senior PHP Developer poistných agregátorov, prilož životopis, spolu so stručnými informáciami o sebe a projektoch, na ktorých si v minulosti pracoval, prípadne, na ktorých doposiaľ pracuješ (referencie, stránky, konkrétne názvy).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, MATFYZ

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
SQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
AJAX - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno