Vodič a sťahovák

Porto Moving s.r.o.

Nám. sv. Petra a Pavla 10, 84106 Bratislava, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
07.09.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

sťahovacie práce a realizácia dopravy v rámci EU

flexibilný pracovný čas, mobilný telefón

Hľadáme uchádzača vo veku od 20 do 40 rokov. Uchádzača prosíme zaslať životopis na uvedený e-mail

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Porto Moving poskytuje profesionálne sťahovacie a dopravné služby na Slovensku i v zahraničí, baliace i montážne práce, komplexné dopravné a logistické zabezpečenie, colnú deklaráciu a mnoho ďalšieho.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2236092  Megjelentetés dátuma: 30.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou