Zootechnik

Poľnohospodárske družstvo "TURIEC" so sídlom v Dubovom

Miesto práce
038 23 Dubové 28, okres Turčianske Teplice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné riadenie živočíšnej výroby a zabezpečovanie jej optimalizácie podľa obchodných kontraktov, plánov výroby, kapacít chovných zariadení a ďalších postupov na farme Dubové so zameraním na chov hovädzieho dobytka a na farme Rudno so zameraním na chov oviec.
Stanovovanie spôsobu chovu (ustajnenia), kŕmnych dávok, spôsobu vykonávania prác, technologických režimov a ich kontroly.
Sledovanie zdravotného stavu a úžitkovosti chovaných hospodárskych zvierat.
Navrhovanie zlepšení vo výrobnom procese.
Meranie váhových prírastkov, množstva a kvality produktov (mlieko, mäso),
Vedenie a spracovanie prevádzkových dokumentácií.
Vykonávanie veterinárnych zákrokov v spolupráci s veterinárnym lekárom.
Zabezpečovanie dezinfekcie, dezinsekcie a deratizácie na farme.
Zasielanie pravidelných informácií o stave, presunoch, úhynoch a úžitkovosti zvierat štátnym kontrolným inštitúciám.
Elektronická komunikácia s Centrálnou evidenciou hospodárskych zvierat.
Organizovanie a kontrolovanie činností podriadených zamestnancov.

benefity ako dlhodobý a stabilný zanestnávateľ

V prípade záujmu o danú pozíciu životopisy zasielajte e-mailom na adresu uvedenú v kontaktoch.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybratí uchádzači budú telefonicky, resp. e - mailom pozvaní na osobný pohovor. Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment živočíšnej výroby

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

organizovanie a plánovanie práce
komunikatívnosť (schopnosť jednať s ľuďmi)
samostatnosť a rozhodnosť
schopnosť analyzovať a riešiť problémy
spoľahlivosť a lojalita

Poľnohospodárske družstvo "TURIEC" so sídlom v Dubovom sa zameriava na zmiešané hospodárstvo s chovom HD a oviec.
ID: 2599065  Megjelentetés dátuma: 1.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou