Sales manager

Jürgen Höller Academy (PK Academy, s.r.o.)

Miesto práce
Vlárska 6, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do tímu podnikateľa a motivátora Petra Krištofoviča. PK Academy – Podnikateľská akadémia Petra Krištofoviča hľadá človeka na pracovnú pozíciu sales manager.

Pracovná náplň:

• Starostlivosť o klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete.
• Prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií.
• Optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie
• Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
• Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov predaja.
• Obchodné zastrešovanie nových produktov a služieb.
• Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja.
• Účasť na obchodných stretnutiach, seminároch a prezentáciách.
• Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.
• návrh a nastavenie predajných kanálov
• meranie výkonu pomocou kľúčových indikátorov výkonu

Nástup možný ihneď, pracovné skúsenosti v obchode nevyhnutné a znalosť nemeckého a anglického jazyka iba vítaná. Motivačné listy a životopisy posielajte na adresu [email protected].

Stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Jürgen Höller Academy je najrýchlejšie rastúca vzdelávacia firma v nemecky hovoriacich krajinách.
V SR a ČR organizuje:
- POWER DAYS, najúspešnejší motivačný seminár v Európe, ktorý pomohol viac než 600.000 ľuďom z 27 rôznych krajinách.
- Špecializované semináre zamerané na predaj, rétoriku a work-life balance.
- Interné semináre pre stredné a veľké firmy.

V SR a ČR je zastúpená majiteľom a hlavným spíkrom Petrom Krištofovičom, ktorý je dnes spoluvlastníkom viac ako 50-tich spoločností v 4 krajinách Európy.
Peter je veľmi inšpiratívny podnikateľ a v Jürgen Höller Academy je možné osobne sa učiť od neho a z jeho viac než 20 ročnej podnikateľskej praxe.

Jürgen Höller Academy je v SR a ČR zastúpená spoločnosťou PK Academy s.r.o.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2725421  Megjelentetés dátuma: 19.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou