Servisní technik

Piovan Czech Republic s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem bude provádět servis na stávajících zařízeních ve svěřeném regionu (Královehradecký kraj, Štředočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj a/nebo Olomoucký a Moravskoslezký kraj, Slovensko) instalace nových strojů a systémů a technická podpora zákazníků. Možné jsou občasné pracovní výjezdy do okolních zemí.

Požadujeme:

SŠ vzdělání elektrotechnického směru
anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou
znalost práce na PC
řidičský průkaz sk. B a ochota pravidelně cestovat v daném regionu
samostatnost a aktivní přístup k pracovním povinnostem
komunikační dovednosti a orientaci na zákazníka
vyhláška 50/78 sb. §6 pro práci na elektrických zařízeních
prokazatelné zkušenosti se servisem výrobních strojů a zařízení
bydliště v daném regionu

Nabízíme:
perspektivu a zázemí úspěšné společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
nadstandardní platové ohodnocení s ročními bonusy
týden dovolené navíc
výjezdy k servisním zásahům přímo z místa bydliště (home office)
služební automobil střední třídy i k soukromému použití
notebook a mobilní telefon
zajímavou a stabilní práci v úspěšné společnosti a rostoucím oboru
možnost osobního růstu v nadnárodní společnosti

Více informací o naší společnosti naleznete na www.piovan.com

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3023652  Megjelentetés dátuma: 20.4.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.