Práca na recepcii /brigáda pre študenta VŠ- Po, Ut, St

Signify Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prievozská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,- EUR / hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie hovorov, preberanie odkazov,
- prijímanie a ohlasovanie návštev (vrátane rezervácii parkovacích miest),
- evidencia a rozdeľovanie pošty,
- starostlivosť o zasadačku (rezervácia, príprava, atď.),
- starostlivosť o kuchynku (udržiavanie poriadku, objednávanie občerstvenia, atď.),
- starostlivosť o infocentrum,
- administratívne práce ako kopírovanie, skenovanie, tvorba interných objednávok
- a ostatné úlohy podľa nariadenia nadriadeného.
- práca na Dohodu o brigádnickej práci študenta - 20 hodín/týždeň

- možnosť pracovať v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti a medzinárodnom tíme,
- samostatnú a zodpovednú prácu.

V prípade , ak spĺňate kritéria a máte záujem o uvedenú pozíciu, pošlite Vašu žiadosť o zamestnanie a životopis na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

študent vysokej školy - denné štúdium

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

- ukončené stredoškolské vzdelanie,
- znalosť AJ na úrovni pokročilý,
- výborné komunikačné schopnosti,
- samostatnosť,
- príjemné vystupovanie,
- zodpovednosť, presnosť.

Už viac ako 120 rokov je spoločnosť Signify na čele inovácie. Pomocou transformačnej sily svetla zvyšujeme pohodlie a produktivitu ľudí, pričom poskytujeme vysokokvalitné osvetlenie verejných priestorov, profesionálnych priestorov a domácností. Pomocou svetla pomáhame ľuďom, aby sa cítili šťastnejšie a bezpečnejšie – svetla, ktoré zabáva, inšpiruje a informuje, mestá robí príjemnejšími pre život a uspokojuje každodenné potreby ľudí.
Spoločnosť Signify pozdvihuje svetlo nad obyčajné osvetlenie pomocou inovácií v oblasti prepojeného osvetlenia pre domácnosti, predajne, kancelárie, mestá a ďalšie priestory.
Spoločnosť Signify bola priekopníkom vývoja vysokokvalitného, energeticky účinného osvetlenia LED. Osvetlenie teraz posúvame do plne digitálneho sveta, ktorý prepája ľudí, miesta, svietidlá a zariadenia. Predpokladáme, že v blízkej budúcnosti budú všetky naše svetelné zdroje, svietidlá a systémové zariadenia digitálne a budú podporovať sieťové pripojenie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 309885  Megjelentetés dátuma: 18.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,- EUR / hod