IT Systémový administrátor

Petit Press, a.s.

Miesto práce
Lazaretská 12, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súčasť tímu pre :
• Správa a inštalácia Windows serverov
• Správa Active Directory
• Správa aplikačných serverov na MS plaforme (DNS, DHCP)
• Správa printového redakčného systému
• Správa a údržba IT infraštruktúry a lokálneho aplikačného vybavenia

• práca v prestížnom vydavateľstve
• príspevok na stravu nad rámec stanoveným zákonom
• výrazné zamestnanecké zľavy na tituly vydavateľstva
• možnosť doplnkového dôchodkového poistenia

Podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie Vášho motivačného listu a životopisu výhradne prostredníctvom profesia.sk.
Zaslatím Vášho CV dávate spoločnosti súhlas na spracovanie osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú podmienky výberu, za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

Technické zručnosti :
• Administrácia Windows Server - expert
• Písanie jednoduchých skriptov v Javascript
• Základy administrácie VMWare ESX
• Orientácia v LAN / WAN oblasti
• Užívateľská znalosť Linux
• Skúsenosť s DTP nástrojmi výhodou

Osobnostné predpoklady :
• proaktívny prístup
• technické a analytické myslenie
• zodpovedný prístup
• zmysel pre tímovú integritu

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Korzár, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky , sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2555328  Megjelentetés dátuma: 3.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou