Obchodný zástupca pre východné Slovensko - predaj kľučiek, zámkov, kovaní a doplnkového tovaru - MP Kovania

MP KOVANIA s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
* možný ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* aktívne vyhľadávanie nových klientov, objektov v rámci východného Slovenska
* starostlivosť o existujúcich klientov
* dojednávanie zmluvných podmienok a sledovanie ich plnenia
* tvorba cenových ponúk a obchodných zmlúv
* popredajná starostlivosť
* reporting nadriadenému
* zastupovanie v prípade potreby na predajni na pobočke v KE
* manuálna zručnosť
* inštalácia predajní
* oslovovanie a spolupráca s architektmi, stavebníkmi a projektantmi
* ideálne miesto bydliska KE, prípadne blízke okolie

* zaujímavá a motivujúca príležitosť v expandujúcej firme
* samostatná a zodpovedná práca
* balík benefitov pre zamestnancov
* automobil, PC, Internet, mobilný telefón
* fixný základný mesačný plat a odmeny podľa dosiahnutého obratu
* správny tím ľudí
* príjemné moderné pracovné prostredie

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite prosím sprievodný - motivačný list a CV v slovenskom jazyku na adresu

[email protected]

Do predmetu svojej správy uveďte prosím pozíciu, na ktorú reagujete.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, odpovieme však len tým, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

* dynamická osobnosť s obchodným myslením
* samostatnosť a komunikatívnosť
* schopnosť udržiavať a rozvíjať obchodné kontakty
* ochota cestovať
* príjemné a reprezentatívne vystupovanie
* výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
* flexibilita a samostatnosť
* ambicióznosť byť úspešný a presadiť sa v oblasti obchodu
* trvalé bydlisko kandidáta - ideálne východné Slovensko
* inštalácia predajní vzorkovými panelmi
* min. 1 ročná prax v práci obchodného zástupcu vo firme s
rovnakým alebo podobným sortimentom

MP KOVANIA je stabilná slovenská spoločnosť s jasnou víziou ďalšieho rozvoja, ktorá bola založená v roku 2002 a ktorá pôsobí v oblasti predaja dverných kovaní a doplnkov na celom území Slovenskej republiky a od roku 2008 aj na území Českej republiky. Prevádzkuje veľkoobchodný a maloobchodný predaj so sieťou partnerov na celom území SR a ČR. Spoločnosť od svojho začiatku vsádza na vysokú kvalitu predávaných produktov a poskytovaných predajných aj popredajných služieb.
Viac na www.mp-kovania.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 601110  Megjelentetés dátuma: 10.11.2016