Nemecko -Bavorsko - pracovník pri balení liekov, ubytovanie zdarma, bez poplatkov agentúre!

PERSONELA s.r.o.

Miesto práce
Bavorsko, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned a priebežne do polovice druhej polovice novembra
Mzdové podmienky (brutto)
9,23-13,60 €/ hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zahraničného partnera hľadáme pracovníkov - výroba farmaceutických výrobkov - balenie liekov . Práca je v Bavorsku - blízko Českých hraníc . Pozícia je vhodná pre ženy - dvojice žien alebo aj skupinky žien.

Práca je na trvalý pracovný pomer pre nemeckého partnera tedy na nemeckú pracovnú zmluvu.

Náplň
- balenie blistrov tabliet a vychastávanie tovaru
- vizuálna kontrola počas procesu a dokumentácie
- udržiavanie čistoty na pracovisku
- ďalšie práce v sklade
- jedná sa o bežné práce v sklade, práca nie je ťažká
- príprava na expedíciu
- etiketovanie
- kontrola skladu

Kontaktujte nás telefonicky, písomne alebo osobne - radi poskytneme podrobné informácie

Pracovné smeny:
Ide o 3- smennú prevádzku.
Možnosť práce nadčas

- zamestnávateľ nevyžaduje prax - poskytuje aj tréning na zaškolenie ale samozrejme prax a skúsenosti sú vítané

Mzda:
- od 9,23€/ hod až po 13,6€ /hod

Odvody:
- zdravotné a sociálne poistenie odvádza zamestnávateľ podľa nemeckej legislatívy
- nárok na 27 dní platenej dovolenky za rok
- 13 a 14 plat

Pracovný odev
- pracovné oblečenie poskytne zamestnávateľ - pracovné rukavice, pracovný plášt, sieťka na vlasy

Stravovanie
- každý si stravu zabezpečuje sám
- v skladoch je k dispozicii kantina, jedáleň

Postup:
Zašlite nám životopis v nemeckom /prípadne slovenskom/ jazyku. Budeme vás telefonicky kontaktovat, dohovoríme si ďalší postup, zodpovieme všetky otázky.
Po prezentácii zamesnávateľovi Vám zavolám zamestnávateľ prostredníctvom slovenskej koordinátorky.Táto Vám zodpovie otázky týkajúce sa konkrétnej práce, preverí znalosť nemeckého jazyka a následne obdržíte pozvánku s dátumom a adresou Vášho nástupu resp. príchodu do Nemecka. Po príchode podpisujete pracovnú zmluvu a ubytujete sa. Nástup do zamestnania do 2-3 dní .

x

ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom zdarma !!!!
- ubytovanie v domoch v dvojložkových izbách
- ubytovanie má základné vybavenie - postel, stol, skriňa, stolička, práčka, minimálne kuchyňské vybavenie a nutné doniesť si vlastné posteľné prádlo
- ubytovanie je jednoduché, poskytnuté ako pomoc na začiatok
- možnosť však vlastného ubytovania
- uchádzač si môže zabezpečit vlastné ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším partnerom je nemecká personálna leasingová spoločnosť , ktorá zamestnáva v oblasti služieb, priemyslu a to predovšetkým v Bavorsku - blízko českých hraníc. Spoločnosť s 15 rocnym uspesnym uplatnenim sa na nemeckom trhu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- predovšetkým dobrý zdravotný stav
- výborné základy až mierne pokročilá znalosť nemeckého jazyka
- flexibilita !!! - ochota odpracovať nadčasy
- bezúhonosť
- pracovať dlhodobo
- potrebné auto na dopravu do práce

PERSONELA s.r.o. Zvolen je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zamestnávateľom prevažne v EÚ. Zvolen bola v roku 2011 ocenená ako TOP10 v Recruit Rank Awards 2011.. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2749926  Megjelentetés dátuma: 20.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 9,23-13,60 €/ hodinu