Koordinátor personálnej agentúry

Edymax Personal Management a.s.

Miesto práce
Drevená 888, 924 01 Galanta, okres Galanta, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
450 - 750 EUR/mesiac, motivačný systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou pracovníka na tejto pozícii bude staranie sa o zverené podniky a zamestnancov, kontrola ich dochádzky, príprava podkladov k výplatám - dochádzka, zdokladovanie ospravedlnených absencií, každodenná komunikácia so zamestnancami a riešenie ich problémov, znižovanie fluktuácie, pomoc pri vyhľadávaní zamestnancov, zabezpečovanie nástupov nových zamestnancov. Práca je časovo náročná, stresujúca. Pracujete pod stálym tlakom. Pracovná doba nie je časovo ohraničená, podľa potreby.

práca v mladom a dynamickom kolektíve
služobný telefón
notebook
v prípade potreby služobný automobil

Zo záujemcov oslovíme iba kandidátov, ktorí budú spĺňať požadované kritériá. Následne si telefonicky dohodneme termín stretnutia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Treba vedieť zvládať stres a vyjednávať s ľudmi. Kandidát musí byť ochotný pracovať nadčas a byť neustále k dispozícii.
Vyžadujeme vodičské oprávnenie typu B, prax v riadení mot. vozidla min. 1 rok.

• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.
• Dnes je Edymax Personal Management členom skupiny Manuvia
• Istota, kvalita a tradícia : 16 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami
• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod
• Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1283708  Megjelentetés dátuma: 26.6.2012  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 450 - 750 EUR/mesiac, motivačný systém odmeňovania