Elektrikár

Personal service, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou / ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850-900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zapájanie rozvádzačov, meničov, zásuviek, vypínačov

Ak Vás táto pracovná pozícia oslovila, zašlite nám, prosím, Váš životopis na emailovú adresu: email v slovenskom jazyku. Ak máte nejaké otázky, informujte sa na tel. číslach: 033 / 55 11 111, 0903 727 040, 0918 538 055 (Po-Pi medzi 8:00-16:00 hod.). V prípade, že Váš zaslaný životopis bude spĺňať požiadavky zadané naším klientom, prizveme Vás na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky (v opačnom prípade si Váš životopis zaradíme do evidencie). Za pochopenie ďakujeme. Viac pracovných pozícií nájdete na www.personalservice.sk ! Tím Personal service

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Obchodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické/technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- osvedčenie minimálne § 22
- vodičský preukaz skupiny B
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita

Agentúra Personal service s.r.o. je personálno-vzdelávacia spoločnosť.
Ponúka komplexné služby v oblasti personalistiky, sprostredkovania práce a vzdelávacích tréningových programov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2981204  Megjelentetés dátuma: 20.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850-900