Obsluha CNC soustruhu - mzda až 35.000,-Kč čistého

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
120 - 190 Kč/hodina, Mzda v čistém až 35.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zakázková výroba

Zaměstnanecké výhody, benefity

Hlavní pracovní poměr
Mzda 120,- po zaučení navýšení na 145,-
Stabilní a dlouhodobé uplatnění
Dobré platové podmínky, po zkušební době navýšení mzdy
Možnost profesního růstu
Zdarma ubytování, propláceny cestovn náklady, diety 166,-

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost zabývající se zakázkovou výrobou

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SOU vzdělání - vyučen v oboru obráběč kovů
Minimálně 2 roky praxe v oboru
Znalost čtení výkresové dokumentace
Znalost programování stroje
Spolehlivost, zodpovědnost, profesionální přístup
Znalost řídícícho systémů Maas, Heidenhain -výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2017259  Megjelentetés dátuma: 14.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 120 - 190 Kč/hodina, Mzda v čistém až 35.000,-