Medicínsky reprezentant BA kraj (KAR, CNS, ATB)

Persea, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelné návštevy lekárov špecialistov (KAR, CNS, ATB) za účelom prezentácie a propagácie produktov spoločnosti vo zverenom regióne
- prezentácie na odborných seminároch
- organizácia miestnych lekárskych sympózií
- príprava regionálneho plánu
- pravidelný reporting

- zaujímavá a individuálna práca v teréne
- motivujúce finančné ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky práce
- odborné zaškolenie na vysokej úrovni
- pravidelný tréning potrebných vedomostí a schopností
- priestor pre realizáciu vlastnej kariéry
- služobný automobil a mobil

V prípade, že spĺňate VŠETKY POŽIADAVKY, pošlite prosím štruktúrovaný životopis e-mailom na adresu [email protected]

Do predmetu správy uveďte pozíciu a región, o ktorý sa uchádzate.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Persea, s.r.o. pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Po zaslaní Vášho životopisu obdržíte do 1 hodiny potvrdenie prijatia Vašej mailovej správy. V prípade, ak sa tak nestane, kontaktujte nás, prosím, telefonicky.

Kontaktovať Vás budeme IBA v tom prípade, ak Váš profil korešponduje so všetkými požiadavkami nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je medzinárodná generická farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

medicínsky reprezentant / produktový špecialista

Počet rokov praxe

1

- prax na pozícii medicínsky reprezentant/ produktový špecialista min. 1-2 roky podmienkou
- vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti
- prezentačné schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- pripravenosť pracovať s vysokým pracovným nasadením
- aktívny a pozitívny prístup
- ochota cestovať
- vysoké pracovné nasadenie a tempo

Personálno-poradenská spoločnosť Persea, s.r.o. ponúka profesionálne vyhľadávanie a výber zamestnancov, tréningy v oblasti manažmentu a obchodu ako aj ďalšie služby v oblasti personálneho auditu, Assessmet a Development Centre, sociologické prieskumy, mystery shopping a individuálne personálne a psychologické poradenstvo.

Podrobnejšie informácie o našich službách a kontaktné údaje môžete nájsť na stránke www.persea.sk

Adresa:
Grösslingova 4
811 09 Bratislava

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2733081  Megjelentetés dátuma: 22.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou