Správca budov/ predajní

Persea, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- držiteľ osvedčenia odbornej spôsobilosti elektrotechnika § 21 - 23 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. (podmienka)
- spravovanie budov/ predajní po technickej stránke
- kontrolovanie technického stavu objektov a príslušného okolia
- riešenie reklamácií, zabezpečenie odstránenia závad a technických problémov vzniknutých v predajniach a v areáloch predajní
- samostatné vykonávanie nenáročných menších opráv v predajniach
- zodpovedanie za plynulú dodávku energetických médií
- zabezpečovanie vykonávania pravidelných revízií a kontrol rozvodov a zariadení
- plánovanie a koordinovanie úprav a generálnych opráv objektov
- komunikovanie s vedúcimi predajní, dodávateľmi a štátnymi inštitúciami
- zodpovedanie za vedenie predpísanej dokumentácie

- práca v modernom pracovnom prostredí
- možnosť profesného rastu
- firemný automobil
- práca v teréne
- pre mimobratislavských kandidátov zabezpečené ubytovanie v areáli predajne

V prípade, že spĺňate VŠETKY POŽIADAVKY, pošlite prosím štruktúrovaný životopis e-mailom na adresu [email protected]

Do predmetu správy uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Persea, s.r.o. pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z.
o ochrane osobných údajov.

Po zaslaní Vášho životopisu obdržíte do 1 hodiny potvrdenie prijatia Vašej mailovej správy. V prípade, ak sa tak nestane, kontaktujte nás, prosím, telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Pozíciu obsadzujeme pre úspešnú predajnú sieť v oblasti kúpeľňového vybavenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť na obdobnej pozícii výhodou
- praktické technické myslenie
- manuálna zručnosť
- komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- orientácia na detail, systematickosť, plánovitosť, samostatnosť
- vysoké pracovné nasadenie

Personálno-poradenská spoločnosť Persea, s.r.o. ponúka profesionálne vyhľadávanie a výber zamestnancov, tréningy v oblasti manažmentu a obchodu ako aj ďalšie služby v oblasti personálneho auditu, Assessmet a Development Centre, sociologické prieskumy, mystery shopping a individuálne personálne a psychologické poradenstvo.

Podrobnejšie informácie o našich službách a kontaktné údaje môžete nájsť na stránke www.persea.sk

Adresa:
Grösslingova 4
811 09 Bratislava

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2448602  Megjelentetés dátuma: 24.2.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou