Odborný zástupca zodpovedný za veľkodistribúciu liekov

Persea, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola manipulácie s liekmi v súlade s platnou legislatívou
- sledovanie aktuálnej legislatívy v oblasti zaobchádzania s liekmi
- súlad zaobchádzania s liekmi so systémom kvality a internými dokumentmi výrobcu
- dodržiavanie zásad a podmienok uchovávania a zaobchádzania s liekmi podľa ich špecifikácie (teplota, vlhkosť....)
- zodpovednosť za činnosti súvisiace s manipuláciou a skladovaním neprepustených liekov
- kvantitatívna a kvalitatívna kontrola dodávok liekov do skladu a vyskladnených dodávok liekov
- kontrola správnosti balení liekov v súlade s platnou legislatívou
- evidencia naskladnených a vyskladnených balení liekov, spolupráca s výrobcom a odberateľmi ohľadom dodávok liekov
- evidencia kompletnej dokumentácie týkajúcej sa zaobchádzania s liekmi
- vypracovávanie hlásení štátnym orgánom
- sledovanie šarží a exspirácií skladovaných liekov, kontrola vyskladňovania podľa zásady FEFO (first expiry first out)
- spolupráca s výrobcami farmaceutických výrobkov, odberateľmi a štátnymi orgánmi v prípade nahlásenia výskytu nežiaducich účinkov, pri potrebe stiahnutia lieku z obehu
- zaznamenávanie, evidencia a riešenie dodávateľských a odberateľských reklamácií
- kontrola dodržiavania predpísaných skladovacích podmienok a hygienických zásad pri skladovaní liekov a vedenie záznamov o podmienkach skladovania liekov
- vypracovávanie, schvaľovanie štandardných pracovných postupov a pracovných inštrukcií
- spolupracovanie s inšpektormi ŠÚKL
- hlásenie MZ SR alebo ŠÚKL pri porušení alebo nedodržaní podmienok pre vydanie povolenia na veľkodistribúciu liečiv
- riadenie stiahnutia humánnych liekov z trhu a pozastavenia výdaja sťahovaného lieku

- zaujímavá a samostatná práca v medzinárodnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- zázemie stabilnej spoločnosti
- sociálny program

Štruktúrovaný životopis zašlite prosím e-mailom na adresu [email protected].

Do predmetu správy uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Persea, s.r.o. pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za Váš životopis, vážime si Váš záujem.
Kontaktovať Vás budeme IBA v tom prípade, ak Váš profil korešponduje so všetkými požiadavkami nášho klienta.

Po zaslaní Vášho životopisu obdržíte do 1 hodiny potvrdenie prijatia Vašej mailovej správy. V prípade, ak sa tak nestane, kontaktujte nás, prosím, telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je úspešná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore farmácia podmienkou
- prax na rovnakej pozícii, resp. v distribúcii liekov podmienkou
- anglický jazyk podmienkou (práca s odborným textom)
- dobré organizačné schopnosti
- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- orientácia na detail
- analytické myslenie
- precíznosť

Personálno-poradenská spoločnosť Persea, s.r.o. ponúka profesionálne vyhľadávanie a výber zamestnancov, tréningy v oblasti manažmentu a obchodu ako aj ďalšie služby v oblasti personálneho auditu, Assessmet a Development Centre, sociologické prieskumy, mystery shopping a individuálne personálne a psychologické poradenstvo.

Podrobnejšie informácie o našich službách a kontaktné údaje môžete nájsť na stránke www.persea.sk

Adresa:
Grösslingova 4
811 09 Bratislava

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2439408  Megjelentetés dátuma: 17.2.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou