Stolár

Pegas Work & Travel, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
1.5.2019
Mzdové podmienky (brutto)
2000€ - 3000€ -

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca stolára s modernými strojmi v milom kolektíve a tíme v Rakúskom Kappl.

Ubytovanie zadarmo - samostatný byt.
Možnosť platového rastu.
Krásne tirolské prostredie - športové vyžitie a veľa možností vo voľnom čase.
Práca 5 dní v týždni od mája do konca novembra - možnosť ostať dlhodobo.

Akceptujeme životopisy v nemčine s fotografiou vo formáte Word.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Handwerk macht Spass.
Rozbehnutá stolárska dielna v Rakúsku v Tirolsku hľadá 2 stolárov.
Práca na moderných strojoch a v milom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stolár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prax v obore minimálne 2 roky.
Si flexibilný, samostatný, tímový, spolahlivý, práca ťa baví, dohodneš sa po nemecky a máš vodičák? Tak práve tebe hľadáme.

Naša spoločnosť bola založená v roku 2011 za účelom sprostredkovania práce v zahraničí. Cieľové krajiny pre sprostredkovanie práce sú Rakúsko a Švajčiarsko.
Zameriavame sa na sprostredkovanie práce do oblasti gastronómie a hoteliérstva ako aj stavebného priemyslu - murári, maliari, zvárači, zámočníci, elektrikári a pod. ale aj do potravinárskeho priemyslu - masiari a pod.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2696085  Megjelentetés dátuma: 13.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000€ - 3000€ -