Strojník JCB (kolesový nakladač)

PD Hlohovec

Miesto práce
PD Hlohovec, okres Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

strojník JCB

-práca v stabilnej spoločnosti
-sociálne výhody
-koncoročné odmeny
-stravovanie vo firme
-doplnkové dôchodkové sporenie

Záujemci o danú pozíciu musia poslať našej spoločnosti Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru a svoj Životopis.

Ďalšie informácie budú poskytnuté až na osobnom pohovore, na ktorý
budeme pozývať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojník

ďalšie výhody uchádzača:
- manuálna zručnosť
- prax v odbore vítaná
- strojnícky preukaz
- znalosť v odbore elektromechaniky a mechaniky
- výhodou vodičský preukaz skupiny C a E

Poľnohospodárske družstvo hospodári od r. 1976 v 4 katastroch - Hlohovec, Pastuchov, Kľačany a Sasinkovo. V roku 2007 sa PD Hlohovec stalo väčšinovým vlastníkom PD Červeník. Rastlinná výroba je zameraná na pestovanie obilnín, olejnín, strukovín, cukrovej repy, krmovín a pestovanie hrozna s vlastnou výrobou kvalitného sudového vína. Živočíšna výroba sa orientuje hlavne na výrobu mlieka, na výkrm HD a na výkrm ošípaných. Technické služby zabezpečujú údržbu objektov, energetických zdrojov a zariadení, prevádzku bioplynovej stanice a dopravné služby. Pridružená výroba strojárskeho charakteru je zameraná na výrobu pneumatických sejačiek PNEUSEJ. V obchodnej činnosti družstvo prevádzkuje podnikovú predajňu a vlastný bitúnok s odbytom mäsa a vlastných mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3109852  Megjelentetés dátuma: 10.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou