Operátor call centra - Práca z domu

pbkon s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
17.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu na TPP - celý alebo polovičný úväzok z pohodlia Vášho domova. Vašou úlohou bude telefonické dohadovanie a plánovanie stretnutí pre obchodníkov, ktorí navštívia plánované dohodnuté stretnutia u firemných klientov. Plánovanie a dohadovanie stretnutí je výlučne pre právnické osoby- stredné a veľké firmy. Nie pre fyzické osoby! Dodáme Vám neobmedzený paušál pre telefonovanie a databázu firemných klientov. Neváhajte nás kontaktovať nakoľko ide o časovo a kapacitne veľmi zaujímavú ponuku pre tých, čo chcú z pohodlia domova začať zarábať.

My Vás vyškolíme, pripravíme a všetko spoločne doladíme, aby ste zvládali nenáročnú prácu z vašej obývačky. Školenie sa bude konať 1 deň v Bratislave.

- variabilný úväzok
- motivačné ohodnotenie
- získavanie praktických pracovných skúseností

Informácie o výberovom konaní

Práca vhodná aj pre matky na MD.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Spoločnosť poskytuje poradenstvo v oblasti riadenia firemných financií.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- vytrvalosť

V ČOM SME LEPŠÍ? PRAX, VÝSLEDKY ... skúsený team .... My toto vieme robiť! Sme ľudia z praxe. Máme dlhoročnú bankovú a manažérsku skúsenosť.
Máme rozsiahlu skúsenosť v komunikácii s klientom.
Úspešnú skúsenosť v bankovom manažmente a to na všetkých výkonných stupňoch riadenia. Dosahujeme výsledky a spolupracujeme s renomovanými zamestnávateľmi na Slovensku.
ID: 2744689  Megjelentetés dátuma: 30.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500 €