Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Zdravotné sestry a ošetrovateľky / Viedeň, Hainburg, Steiermark, Graz

Partners Agency

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Od 2 000 EUR/mesiaczo zákona máte príplatky za nadčas + 50 % , tiež 13. a 14. plat zo zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám pracovné miesta s náplňou - zdravotné sestry a ošetrovateľky, aj diplomované zdravotné sestry - pracujete pre rakúskeho zamestnávateľa - domovy dôchodcov a i nemocnice . Jedná sa o prácu v renomovaných domovoch dôchodcov, nemocniciach a taktiež liečebných zariadeniach.
Vítaní sú uchádzačky - uchýdzači s ukončeným vzdelaním v odbore zdravotná sestra, diplomovaná zdravotná sestra, zdravotnícky asistent.
Podmienkou je mať nostrifikáciu – uznané vzdelanie v Rakúsku v danom odbore, v ktorom máte záujem pracovať, alebo Vám s ňou vieme aj pomôcť !
Tiež Vám pomôžeme s registráciou do rakúskeho - zdravotníckeho registra /novinka/ !
Práca na rakúsku pracovnú zmluvu, možnosť pracovať aj na skrátený úväzok -30h týždenne, alebo na plný úväzok podľa dohody so zamestnávateľom!

Zamestnávateľ poskytuje 13. aj 14. plat,
Mzda: 1900 - 2600,- € / mesačne / brutto / v závislosti od stupňa vzdelania,
Ubytovanie: zabezpečené od zamestnávateľa, zadarmo,

práca na trvalý pracovný pomer, pre Rakúsku spoločnosť,
na dobu neurčitú,
zamestnávateľ poskytuje 13. a 14. ,
príplatky za nočnú prácu, za nadčas, vo sviatok - 50 a 100%

Pracovné pozície sú aktuálne a u nás v ponuke v priebehu celého roka 2020 aj 2021

So zdravotníckymi zariadeniami spolupracujeme už od roku 2015 a naša spolupráca sa neustále prehlbuje.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

zamestnávateľ pre zdravotnícky personál - rôzneho zamerania , vo viacerých lokalitách v Rakúsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra , ošetrovateľka...

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
ukončené zdravotné vzdelanie, uznanie vzdelania v Rakúsku – nostrifikácia, zdravotnícky register - nie je podmienkou,
Nemecký jazyk: dobrá znalosť nemeckého jazyka, vedieť sa dohovoriť pri práci, stupeň B1
Dokumenty: životopis v nemeckom jazyku s fotografiou, diplom alebo vysvedčenie o ukončenom vzdelaní, nostrifikácia.

Citlivý a individuálny prístup ku klientovi, pri práci v domovoch dôchodcov alebo v zdravotníckych zariadeniach.

Kľúčom k nášmu úspechu - je to dôvera, zodpovednosť, etika a spoľahlivosť. Robíme, čo sme povedali, že urobíme, keď sme povedali, že niečo urobíme. Súčasne sme úprimní, nielen voči sebe samým, ale rovnako v tom, čo hovoríme.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1941629  Megjelentetés dátuma: 14.8.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac