Technik, správca - Facility Manager

Pannonia real a.s.

Kopčianska 8A, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce pracovné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovať a vykonávať správu objektov, kontrola technického stavu zvereného objektu, zabezpečovanie odstraňovania nedostatkov a závad plánovanie a koordinovanie úprav a opráv objektov
- viesť prevádzkovú správu nehnuteľností (vedenie evidencie opráv, údržby a revízií objektov, požiadaviek nájomcov, evidencia poistných udalostí, stavu odpočtov meračov, prehľadov o záručných podmienkach a technickom stave objektov a zariadení a všetkých skutočnostiach, ktoré súvisia s technickou prevádzkou objektov)
-viesť technickú správu nehnuteľnosti (fyzické obhliadky, asistencia a kontrola pri zabezpečovaní opráv a údržby, revízií, odborných, prehliadok, odovzdávanie priestorov, účasť na kontrolách , kontrola dodržiavania hospodárnosti prevádzky objektov - kúrenie, spotreba elektrickej energie, vody v objektoch)
- zabezpečovať a organizovať čistenie a upratovanie objektov, zimná a letná údržba, servisné výkony, ako aj výkony opráv porúch, odstraňovanie závad a nedostatkov
- komunikácia s nájomcami, dodávateľmi pri zabezpečení údržby, odstraňovaní nedostatkov a porúch, sprístupnenie priestorov pri stavebných úpravách

- práca v dynamickej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja
- zamestnanecké výhody: služobný telefón, stravné lístky/diéty, auto aj na súkromné účely, notebook, pre mimo Bratislavských uchádzačov ubytovanie v služobnom byte v BA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zameranie, technické elektrotechnické , TZB

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- technicky zameraný človek, zmysel pre poriadok a precíznosť
- lojálnosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu
- schopnosť primeranej komunikácie s nájomcami, klientmi
- znalosť práce s PC
- minimálne 5 rokov praxe v stavebníctve - vhodný kandidát so skúsenosťou technické zameranie TZB alebo elektrotechnické

Spoločnosť poskytujúca komplexné služby spojené s prenájmom nehnuteľností a starostlivosťou o výnosové nehnuteľnosti. Cieľom je zabezpečiť profesionálne služby súvisiace s nehnuteľnosťami a poskytnúť tak kvalitné a bezpečné investície našim klientom – investorom, prenajímateľom, nájomcom, podnájomcom, firmám ako aj súkromným osobám.
ID: 3134248  Megjelentetés dátuma: 17.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: motivujúce pracovné ohodnotenie