Asistentka predaja pre predajňu Black Cube Optima Košice

PaedDr. Marek Kmeť - EDUCON

Miesto práce
Optima, Moldavská cesta 32, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
upresnené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívny predaj - poradenstvo a obsluha zákazníkov
• budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
• spoluzodpovednosť za chod predajne a za jej výsledky
• starostlivosť o prevádzku (udržiavanie čistoty a poriadku)
• aranžovanie (visual merchandising/layout)
• príjem, kontrola, príprava tovaru na predaj
• vybavovanie reklamácií
• vykonávanie inventúry
• práca s pokladňou

• zázemie stabilnej a spoľahlivej spoločnosti
• práca v mladom a dynamickom kolektíve
• štýlové pracovné prostredie
• možnosť kariérneho rastu
• zamestnanecké zľavy
• motivujúce ohodnotenie

V prípade Vášho záujmu o danú pozíciu nám zašlite Váš životopis obsahujúci FOTOGRAFIU na adresu [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Inzerovanú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta Black-C, s.r.o..

Ide o dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť so stabilným zázemím, pôsobiacu na slovenskom trhu od roku 2002. Zaoberá sa predajom luxusných módnych značiek najnovšieho trendu a hľadá motivovaných, pozitívne naladených ľudí, ktorí majú chuť pracovať a prispieť svojimi kvalitami k rozvoju spoločnosti a v nemalej miere aj k zachovaniu pozitívnych vzťahov k svojim zákazníkom.

Ak ste to práve Vy, neváhajte a kontaktujte nás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• orientácia na dosahovanie výsledkov
• príjemné vystupovanie
• ústretový a proaktívny prístup k zákazníkovi
• výborné komunikačné schopnosti
• ochota učiť sa nové veci a pracovať na sebe
• vysoký stupeň flexibility
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• zmysel pre módu
• upravený, pestovaný vzhľad
• nadšenie pre prácu v obchode s lukratívnymi módnymi značkami
• jazykové znalosti (AJ) sú vítané

Poradensko-vzdelávacia agentúra na trhu od roku 2009.
Venujeme sa vzdelávaniu, HR poradenstvu, auditom, recruitmentu a projektovej činnosti.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2447547  Megjelentetés dátuma: 22.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: upresnené na pohovore