Asistent/ka vedenia spoločnosti

OUR MEDIA SR a. s.

Miesto práce
Trnavská cesta 39/A, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Zodpovedá za profesionálne fungovanie sekretariátu vedenia spoločnosti a recepcie spoločnosti.
2. Vedie protokol došlej pošty v súlade s Registratúrnym poriadkom a plánom spoločnosti.
3. Zabezpečuje správu administratívnej budovy a koordinuje činnosti s referentom hospodárskej správy.
4. Koordinuje činnosti referenta hospodárskej správy, technika BOZP a OpP, taxislužby.
5. Vypracúva zmluvy s externými spolupracovníkmi redakcie a vydavateľstva.
6. Spolupracuje s advokátskou kanceláriou.
7. Vykonáva funkciu asistenta/ky predstavenstva a dozornej rady.
8. Vedie evidencie dokladov podľa potrieb spoločnosti.

- mobilný telefón
- parkovacie miesto

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.
Zaslaním životopisu nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- pracovné skúsenosti na podobnej pracovnej pozícii výhodou,
- organizačné schopnosti,
- diskrétnosť,
- spoľahlivosť,
- samostatnosť,
- schopnosť rýchlo sa učiť.

Vydavateľstvo OUR MEDIA SR a. s., vydáva denník PRAVDA, prevádzkuje internetové servery Pravda.sk, Varecha.sk, Pravda TV, Varecha TV, ahojmama.sk a iné.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2731712  Megjelentetés dátuma: 22.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou