Holandsko-Waalwijk-Moderný E-shop-Bižutéria a iný tovar-Bez jazyka-Orderpicker-Zabezpečené ubytovanie a preprava do práce-Týždenná mzda-Bez poplatkov

OTTO Work Force Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Waalwijk, Holandsko
od 10,-EUR/h + príplatky za víkendy 150 %-trojzmenná prevádzka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s rozličným tovarom ako knihy, bižutéria, odevy, športové potreby, vonné sviečky a iné. Spracovanie on-line objednávok, balenie tovaru, triedenie, práca so skenerom, pripravovanie objednávok pre koncových zákazníkov a iné.
Práca v mladom, dynamickom kolektíve.
ODCHODY KAŽDÝ TÝŽDEŇ !
Jedná sa o kumulovanú funkciu.
Možnosť predlžovania pracovnej zmluvy. Prax sa nevyžaduje.

Práca je vhodná aj pre páry, skupiny.
Ubytovanie a preprava v Holandsku je do zamestnania z ubytovania zabezpečená.
Nástupy ihneď alebo po dohode.
Odchody sú každý týždeň.

Zašlite svoj životopis na dole uvedený email a zašleme vám všetky potrebné informácie ako sa zamestnať v Holandsku
ZAREGISTROVANIE UCHÁDZAČA O ZAMESTNANIE JE MOŽNÉ VÝLUČNE EMAILOM.
OSOBNÁ KONZULTÁCIA V POBOČKE JE MOŽNÁ LEN NA ZÁKLADE VOPRED DOHODNUTÉHO TELEFONICKÉHO OBJEDNANIA V ČASE OD 9,00 DO 16,00 V PRACOVNÝCH DŇOCH.
BEZ DOHODNUTÉHO TERMÍNU NIE JE MOŽNÉ KLIENTOV VYBAVIŤ.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ:
• MOBILE + 421 948292840 • + 421 911864448
Email: [email protected]
Vzhľadom na veľký počet záujemcov žiadame uchádzačov o trpezlivosť ak sú sú telefonické linky obsadené, preto napíšte sms alebo email s požiadavkou a my vám odpovieme ihneď ako to bude možné.

  • uchádzač o zamestnanie neplatí žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania ani za registráciu pred ani po odchode do Holandska
  • ubytovanie a doprava do práce z ubytovania je zabezpečená
  • koordinátor dostupný na mieste ubytovania a na pracovisku
  • mobilná aplikácia na internú komunikáciu My OTTO pre všetkých zamestnancov
  • registráciu na daňovom úrade v Holandsku vybavuje zamestnávateľ- bezplatne
  • platové ohodnotenie v súlade s platnou legislatívou v Holandsku
  • vyplácanie mzdy každý týždeň
  • možnosť kariérneho rastu
  • zákonné zdravotné poistenie
  • holandská pracovná zmluva sa podpisuje priamo na Slovensku
  • poradenstvo ohľadne cesty do Holandska
  • Spoločnosť OTTO Work Force bola v roku 2014 a 2015 ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

OTTO Work Force Slovakia s.r.o., je dcérskou pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania a denne cez spoločnosť pracuje 7000 zamestnancov. Spoločnosť OTTO Work Force bola v roku 2014 /15 ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10. Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma. Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Flexibilita (práca na dve smeny)
Vysoký štandard pracovnej morálky

OTTO Work Force bola založená v roku 2000 a je jednou z najväčších medzinárodných pracovných agentúr v Európe. Pôsobíme v 13 krajinách a zamestnávame 18 000 tisíc zamestnancov. Pomôžeme vám nájsť dočasnú prácu v Holandsku, Nemecku a Poľsku. Zamestnávame v spoločnostich ktoré pôsobia v oblasti výroby, logistiky, obchodu, priemyslu, služieb a e-commerce.
Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: OTTO Work Force Slovakia s.r.o.
Tel.: Pevná linka+421482304498,Mobil +421908795566
E-mail: poslať životopis
ID: 2988733  Megjelentetés dátuma: 23.10.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 10,-EUR/h + príplatky za víkendy 150 %-trojzmenná prevádzka