Administratívny pracovník - Recruiter - brigáda vhodná pre študenta-po zapracovaní možnosť trvalého pracovného pomeru

OTTO Work Force Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Horná 65/A, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou, nástup dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

aktívne vyhľadávanie kandidátov na zadané pracovné pozície
tvorba a správa inzerátov, spracovanie životopisov
aktívny nábor personálu do Nemecka a Holandska
vedenie pracovných pohovorov
administratívne činnosti spojené s výkonom pozície
komunikatívna znalosť AJ alebo NJ podmienkou
skúsenosti na obdobnej pozícii sú vítané
silné komunikačné a organizačné schopnosti
profesionalitu, serióznosť, cieľavedomosť

  • zasielajte životopisy v ANGLICKOM JAZYKU

Informácie o výberovom konaní

Vážený uchádzač o zamestnanie,

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate hore uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu neváhajte nás kontaktovať telefonicky lebo emailom a zasielajte životopisy v ANGLICKOM jazyku na :
email: [email protected]
Tel: 00421 918 934 299

OTTO Slovensko s.r.o., Horná 65/A, 974 01 Banská Bystrica

Naša spoločnosť bude kontaktovať len tých uchádzačov , ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov:

Dotknutá osoba v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov (ďalej len „ZOOOÚ“) dávam týmto súhlas spoločnosti OTTO Slovensko , s.r.o., so sídlom: Horná 65/A, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 35875143, ktorá je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, Vložka číslo: 21046/S (ďalej v texte „Prevádzkovateľ“) na spracovanie osobných údajov poskytnutých elektronicky a/alebo písomne, najmä v rozsahu informácií obsiahnutých v zaslanom životopise (ďalej len ako „osobné údaje“). Súhlasím, aby k spracúvaným osobným údajom boli v prípade potreby pridané ďalšie osobné údaje potrebné na splnenie účelu spracúvania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Holandská pracovná agentúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

kreativita, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, samostatnosť,

OTTO Work Force Slovakia s.r.o., je pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania a denne cez spoločnosť pracuje 20000 zamestnancov. Spoločnosť OTTO Work Force bola ocenená ako jedna z najspoľahlivejších pracovných agentúr v Holandsku TOP 10! Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Area manager
E-mail: poslať životopis
ID: 1254908  Megjelentetés dátuma: 15.6.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: plat dohodou, nástup dohodou