Tiskař

OTK GROUP, a.s.

Místo práce
Kolín, Okres Komárno, Okres Kolín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste pečlivý, přesný, zručný a máte smysl pro detail? Umíte obsluhovat tiskařské stroje nebo znáte polygrafickou technologii? Nevadí Vám směnný provoz a chtěl byste pracovat pro českou společnost se sídlem v Kolíně? Pak jste to Vy, koho hledáme. Jsme tradiční česká společnost, lídr na trhu polygrafie. Pro rozšíření našeho výrobního týmu hledáme spolupracovníky na pozici - tiskař.

Naše požadavky:

- vyučení v oboru tiskař nebo ÚSO vzdělání technického směru a praxi v polygrafii
- barvocit, manuální zručnost, pečlivost, smysl pro detail
- znalost práce s PC
- dobrý zdravotní stav
- povolení k trvalému pobytu v ČR - zájemci ze zemí mimo EU

Nabízíme:

- práci v dynamicky se rozvíjejícím kolektivu
- výborné pracovní podmínky
- možnost profesního růstu
- dotované stravování a další benefity
- možnost ubytování

Místo výkonu práce: Kolín

Informace k výběrovému řízení:

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech společnosti OTK GROUP, a.s. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaší osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity